Joslan00: Du får korrigera dig till att kritisera Ollie på den punkten. Dalle kan ju inte få kritik för att Ollie icke-coachar? Där går väl ändå gränsen för hur mycket ni vill göra Dalle till syndabock? Och ja, Dalle var lika kass som typ 10-12 till därute idag.
sargad: inte 10 eller 12 utan samtliga spelare på plan. Dem får en hjälslagen expressen geting i betyg. Dalle var varken bättre eller sämre än resten av truppen.
sargad: jo jag kan kritisera Dahlén när han får alla topmöjligheter att leverera från Olli. Med i toppledjorna med speltid. PP hela tiden. Ändå så studsar han inte tillbaka. Inte alla som får sådana förutsättningar.
Montén Python: det där har jag också tänkt på när man ser bilder i TVn. En del omklädningsrum för bortalaget ser ut att vara i något gammalt pannrum! Timrå måste ha ett utav dom bättre!
Och ja, Dalle var lika kass som typ 10-12 till därute idag.