{469}: En helt ny variant av torrjuckande ser det väl ut som. Bromée mästrar helt klart alla typer av teatraliska konster man kan få se på en hockeyrink.
Rip Kirby: Med tanke på Bromés skådespelardrömmar. Så kan man ju undra vad det är för typ av filmer han kollar på och drömmer om att få vara med i när man ser hans moves..
Rip Kirby: en ny nivå, onekligen. Man kan ju börja fundera på om det är en slump att dom värsta filmarna på något sätt hamnar i Luleå. Jag hade skämts ögonen ur mig om typ Wedin hade legat och spasmat sådär. Något är fel i huvudet på snubben. Och på SHL. Det d ä r borde situationsrummet titta på och stänga av för.
Stridhsyxa: Det är inte många sportchefer som inte gör det när situationen kräver det. Sen gäller det ju att få till en bra träff och det blev det verkligen med LaLeggia-skiftet, även om vi blev av med klubbens främsta poängback genom ... | Läs mer
Bromée mästrar helt klart alla typer av teatraliska konster man kan få se på en hockeyrink.