Det är väldigt självklart varför Roger Kissnödig gråter varje år över dombesluten. Frölunda kan inte skapa ett skit på egen hand 5 mot 5. Utan dom måste ha PP eller ta till tjuvknep hela jävla tiden. Har tills nu varit fine med att bli utslagna av dom i kvarten. Men nej, dom förtjänar ta mig fan inte att gå vidare. Med långt över 4 timmar spelade är Timrå bättre. Men sen finns det ju lättpåverkade domare, övermakter och all annan jävla otur som följer timrå.
Bara Leksand som gjort mindre mål klart det här inte håller med 32 matcher kvar måste ageras annars kommer det bli ras ner till botten. Utan Johansson Dalle Genborg Didde har vi legat där redan i botten. Totala fiasko värvningar på ... | Läs mer
Har tills nu varit fine med att bli utslagna av dom i kvarten. Men nej, dom förtjänar ta mig fan inte att gå vidare. Med långt över 4 timmar spelade är Timrå bättre.
Men sen finns det ju lättpåverkade domare, övermakter och all annan jävla otur som följer timrå.