ernie eagle: Kan du exemplifiera ditt påstående om att media skulle bedriva ngn sorts drev och häxjakt på just Timrå IK? Aarnio blir däckad av en ångerfull och klart skuldmedveten Lindström. Boorken och andra brynäsare förfasas, men det hör till spelets regler att dom skall säga ifrån. Oavsett förseelsens svårighetsgrad, sas. Alla parter får komma till tals. Den enda som inte uttrycker ngn egen åsikt i sammanhanget är journalisten Johan Rikner. Som du anklagar för att inte vara neutral. Normalt sett har jag heller inte mkt till övers för murvlarna, men här skjuter du nog lite väl mkt över målet.
När man kikar in här så undrar man om det blivit ett forum för talangutveckling etc där bandaren går på repeat. Diskussionen är rätt tradig nu, där det verkar endast handla om att ha rätt och bräka sig i sin egen förträfflighet.
Aarnio blir däckad av en ångerfull och klart skuldmedveten Lindström.
Boorken och andra brynäsare förfasas, men det hör till spelets regler att dom skall säga ifrån. Oavsett förseelsens svårighetsgrad, sas.
Alla parter får komma till tals. Den enda som inte uttrycker ngn egen åsikt i sammanhanget är journalisten Johan Rikner.
Som du anklagar för att inte vara neutral.
Normalt sett har jag heller inte mkt till övers för murvlarna, men här skjuter du nog lite väl mkt över målet.