El Maco: Vad gäller namnfrågan, Lind eller Nilsson - så är det ju smeknamnet/översättningen så är lite av poängen: Quasimodo/Puckelryggen är ju överlägsen Pudeln/Hockeyfrillan eller vad fan det bli på Italiano, sedan spelar det mindre roll vilken som haft den mest framträdande rollen i laget genom tiderna.
Timrås silly season är över. Till hösten börjar allvaret igen. Och Timrå kommer vara bottentippat av en enig journalistkår. Tro inget annat. Oaktat vad konkurrenterna gör med sina trupper ... | Läs mer
Quasimodo/Puckelryggen är ju överlägsen Pudeln/Hockeyfrillan eller vad fan det bli på Italiano, sedan spelar det mindre roll vilken som haft den mest framträdande rollen i laget genom tiderna.