Bissett19: Virus var som vanligt pratar alltid väl om motståndarlaget oavsett hur spelet ser ut..idag var mora bättre inget snack men virus ser ut att kräkas om han av bisittaren tvingas tala om Tik annat än i negativa termer.
Vi satt ett gäng o såg o hörde på honom.. varav hälften inte visste nåt om honom sedan tidigare ändå blev det direkt uppenbart för dom direkt att han inte var neutral som en normal bisittare är..
Inget kan få Virus se surare ut än de gånger hans rotekamrat i TV tvingar honom säga åtminstonde nåt positivt om Tik.. Men eftersom canal+ sport inte verkar ha nån annan att byta in..så får man acceptera att han känner som han gör för vårt lag..
Smörgåsen : Skulle påstå att det kommer vara mer karaktär i laget kommande säsong än den som var. 16 forwards i truppen, vilket innebär att 6-7 spelare kommer behöva slåss med näbbar och klor för att ta en plats på 4 kedjor, då om nåt ... | Läs mer
Vi satt ett gäng o såg o hörde på honom.. varav hälften inte visste nåt om honom sedan tidigare ändå blev det direkt uppenbart för dom direkt att han inte var neutral som en normal bisittare är..
Inget kan få Virus se surare ut än de gånger hans rotekamrat i TV tvingar honom säga åtminstonde nåt positivt om Tik..
Men eftersom canal+ sport inte verkar ha nån annan att byta in..så får man
acceptera att han känner som han gör för vårt lag..