El Aka Ali: Där har du fel ang. Strimmas tid. På den tiden fanns det tror jag ca 150 sitt och resten var stå. Ändå var det "Lapp på luckan" nästan var match. Och då snackar vi att det var uppåt betydligt fler än i dag. Betänk att det går 2 stå på en sitt.
Rip Kirby: Alltså jag skiter fullständigt i det där gamla snacket om "själlöshet" eller att "arenan ska liga i Timrå" bara för att ..Ja för det är historia eller nått? Alltså intressant det här ändå. Jag hör ofta väldigt starka ... | Läs mer
På den tiden fanns det tror jag ca 150 sitt och resten var stå. Ändå var det "Lapp på luckan" nästan var match. Och då snackar vi att det var uppåt betydligt fler än i dag. Betänk att det går 2 stå på en sitt.