Per HApps: Jänkarna kan det här med show o glam. Inga kan hylla någon som Jänkarna. Visst har vi mycket att lära men samtidigt är vi tråkiga svenskar inte för sånt här egentligen. Vi vet inte hur man gör o när nån gör nånting, så börjar dom flesta att skruva på sig o skämmas för vad som händer. Skulle nån släppa loss, så kommer det genast blickar från andra runt omkring som verkligen undrar vilket psykfall som kan bete sig på ett sånt sätt. Vi är strikta o tyvärr mycket konventionella så detta kommer att verkligen inte att funka, tyvärr. Vi skulle behöva släppa loss lite mer o inte ta oss själva så gravallavarligt inför andra, rädda för att göra bort oss.
Varför gnälla och måla hin håle på väggen innan man sett vilka som kommer in?! Ett namn hit och ett namn dit och hela HS går bananas och ska lyncha Nubben vid närmsta träd. Kan vi för bövelen lugna oss innan vi sett truppen för 26/27?! Läs mer
Visst har vi mycket att lära men samtidigt är vi tråkiga svenskar inte för sånt här egentligen.
Vi vet inte hur man gör o när nån gör nånting, så börjar dom flesta att skruva på sig o skämmas för vad som händer. Skulle nån släppa loss, så kommer det genast blickar från andra runt omkring som verkligen undrar vilket psykfall som kan bete sig på ett sånt sätt.
Vi är strikta o tyvärr mycket konventionella så detta kommer att verkligen inte att funka, tyvärr. Vi skulle behöva släppa loss lite mer o inte ta oss själva så gravallavarligt inför andra, rädda för att göra bort oss.
Vi får göra o utveckla nånting "lagomt" bra.