1150x200-brynasbanner.jpg

Brynäs IF

SHL · 778432 inlägg · 7967 ämnen

Inlägg: 2611456

Sv: A proposito de nada
Erat: ”Fyfan, tänk att va en sk supporter och lägga ut hånande highlights av sina egna spelare. Sitta och klippa ihop det här. Helt förjävlig! ”

Precis så.
Jag kan förstå att man skriver skit i affekt, men att sitta och klippa ihop filmer på en spelare i egna laget för att håna är så otroligt låg nivå..
Är väl visserlingen ingen som klandrat Pettis för att vara nå vidare begåvad heller.

Svarskommentarer

Sv: A proposito de nada
Tigerhjärta:” Är väl visserlingen ingen som klandrat Pettis för att vara nå vidare begåvad heller.”

Killen har uppenbara problem i livet, det vet alla vi som varit här en tid. Men det där är ju riktigt lågt, åtminstone om man ska kalla sig Brynäs supporter…

Att tänka på innan du skriver inlägg:
- Vänligen notera och respektera Hockeysnacks regler.
- Moderatorerna kommer att vara extra uppmärksamma på regelbrott som personangrepp, olämpligt språkbruk (t.ex könsord) och hot.
- Personangrepp gäller inte bara andra forumanvändare utan även spelare, ledare, domare etc.
- Om en skribent skriver ett inlägg som bryter mot reglerna kommer denne att få en varning.

- Om en skribent skriver flera inlägg som bryter mot reglerna kommer denne att bli avstängd från att skriva i Brynäsboken under en viss tidsperiod.

- Om en avstängd användare återkommer under nytt användarnamn kommer det resultera i en permanent avstängning av det nya kontot.
- Om en skribent skriver fler än 5 inlägg under samma dag kan denne stängas av för spam om inläggsmönstret är av spamkaraktär.

- Motståndarfans som kommer in och hetsar under match kommer tilldelas matchstraff på en dags avstängning.

- Klagomål och ifrågasättanden om modereringen i gästböckerna skall inte förekomma på Hockeysnack och raderas omedelbart av tillgänglig moderator. Att bryta mot denna regel kan innebära avstängning från gästboken. 

- Moderatorerna ger alltid skribenterna chansen att editera inlägg i 5 minuter.

Sv: A proposito de nada
Zzz:
Men det är ju hittepå. Inte fan går Christians närmaste släkt och skvallrar om psykisk ohälsa till en random pleb på golfbanan och ingen som hade haft så nära kontakt med familjen hade sagt det här. Pettis är mytoman.
  • 0x40-hv71logosvg.png Senast: Förlust mot HV71
    Monitor ERP Arena, 3-4 (0-1,1-2,2-0,0-1)