Lulekickan: respekt vet jag väl inte men han e speciallist att märka ord när man säger något iofs kanske jag inte heller är så dålig på det... Japp tycket du ska ge det en chans iaf sitter jämt på irc och snackar med folk bra sätt å träffa mycket trevligt folk men det finns ju förståss avarter där med som överallt annars
Vilket av följande alternativ bör en klubb i SHL helst undvika?
Att försöka lura till sig andra klubbars talanger genom att i lönndom kontakta pojkar ända ned i 12-13-årsåldern?
37% (21)
Att offentliggöra information som i efterhand visar sig vara falsk och att klubben mycket väl visste om det när lögnerna spreds?
26% (15)
Att utse en lagkapten som offentligt proklamerat att han fuskar och gång efter annan visas bryta mot regler och stängas av?
21% (12)
Att vägra gratulera en vinnande motståndare och bara skylla förluster på domarna, tur eller att ens eget lag är "nedtränade" eller inte riktigt "ville vinna"?