Woody Jokinen: va e de för jävla fel på kommentators jäveln han kilar in axeln under och lyfter med sin kropp är väl ren jävla fysik ??? tror han buren kan upphäva fysikens lagar ?
Söderöver: Var det inte lite rabalder kring honom i Rögle? Att han varit på nån annans flickvän eller dylikt? Har för mig det florerade sånna uppgifter i allafall..
JonteD: Högst oklart. Vissa säger att karriären är över pga skada. Andra säger att det skurit sig med Caps och att organisationen utnyttjar LTIR till deras fördel. Sanningen lär väl komma fram vad det lider.
Ser fram emot att se en Timrå-seger mot kristusgänget på höjdpunkterna efter matcherna ikväll. Bara så vi förhoppningsvis rycker ifrån dom lite till i bottenstriden. Mvh miljöskadad brynäsare
När det gäller Westfält så måste jag säga att jag känner mig oerhört trygg när han är på isen. Han kommer nog aldrig bli någon poängmaskin, men han gör inga misstag heller! Vinner puckar,tar bort spelare och bäddar för lagkompisar!