Bee: Lundin fick komma in och prova på 6-5 också, domaren räddade oss den gången. Att det ska vara så svårt att endast sätta in spelare som kan göra mål, låt 3:e och 4:e line spelarna sitta kvar på bänken. Knappt så Hanzl borde vara inne vi behöver inte fler avslut i magen.
Jåkkinen: Smart av Luleå att sätta in ligans fetaste målvakt. Haha. Allt går i magen på den jäveln. Vi borde kanske skaffa oss ett försvar också. Kan vara något att tänka på inför slutspelet.
KulltorpsOlli: Jag kan konstatera att ett lag som ligger slutar på en sjunde plats när de ligger på en sjunde plats i löneligan och haft en overklig otur med skador på backsidan inte är ett fiasko. När de i allra högsta grad varit med i racet om top 6 fram till sista omgången dessutom.