Instämmer i alla glädjeyttringar här. Helt underbart!
*Thörnberg, Thörnqvist eller vad han nu heter bör få retroaktivt spöstraff för sin usla filmning i slutet. Pinsamt att se, pinsamt för hockeyn i allmänhet. *Skönt att se Sanny på banan igen. Satte en eller två riktigt fina. Andersson bör få någon sorts medalj samt en kandidat examen i trashtalk då han uppenbarligen lyckas med att vrida om något innanför byxorna på labila hv-spelare i match efter match.
Montén Python: Absolut en självklarhet för oss som är duktigt utomsocknes: Är sedan många år guldmedlem och en flitig gäst i den allt bättre TIK-shopen.
Frun (håller på Lakers) frågade för nån månad sen hur många replikor man kan ha. ... | Läs mer
*Thörnberg, Thörnqvist eller vad han nu heter bör få retroaktivt spöstraff för sin usla filmning i slutet. Pinsamt att se, pinsamt för hockeyn i allmänhet.
*Skönt att se Sanny på banan igen. Satte en eller två riktigt fina. Andersson bör få någon sorts medalj samt en kandidat examen i trashtalk då han uppenbarligen lyckas med att vrida om något innanför byxorna på labila hv-spelare i match efter match.