T T: Vem har sagt att han måste säga några namn? Han skulle kunna säga ungefär så här: "Det kommer troligen bli förändringar i spelartruppen, som det brukar bli efter varje säsong, men det återkommer vi till när det blir aktuellt."
Eller: "Vi kommer inte att förlänga eller behålla någon som vi inte vill behålla eller förlänga med."
Johnny Bravo: Men vi vet ju att Linkan har sitt speciella sätt att uttrycka sig. Dimridåerna. Det skojade vi mycket om i somras och höstas vill jag minnas. Nu blir alla bara förbannade i stället. Svart eller vitt.
Barkborren: Till skillnad från dig så litar jag på Nubben. Den här föreningen har mycket att tacka Nubben för. Jag har sett hur han tagit hand om vilsna grabbar och fått dom att trivas i de allra flesta fall. I vart fall har han ... | Läs mer
Han skulle kunna säga ungefär så här:
"Det kommer troligen bli förändringar i spelartruppen, som det brukar bli efter varje säsong, men det återkommer vi till när det blir aktuellt."
Eller: "Vi kommer inte att förlänga eller behålla någon som vi inte vill behålla eller förlänga med."
Nu är det ju Bagdad Bob 2.0.