Taurus: Ja jag håller så klart med. Men vad ska man göra åt det nu? Panka, inkompetenta spelare, handlingsförlamad ledning...det är ju bara att snurra patronhuset på revolvern och trycka av. Finns vi fortfarande här efter detta (se kvalserien) så har man iaf en chans att rätta till några fel.
Förresten! Fortsätter det så här så har man ju en klockren förklaring till alla utslagna rutor på parkeringen!
Ja, men hur fan kan alla sitta och se på hur allt rasar samman?? Jo, för man håller varandra bakom ryggen i alla väder och kompisfikar. Rensa överallt om det inte räcker till!!! Inte bara på isen!!
Montén Python: Absolut en självklarhet för oss som är duktigt utomsocknes: Är sedan många år guldmedlem och en flitig gäst i den allt bättre TIK-shopen.
Frun (håller på Lakers) frågade för nån månad sen hur många replikor man kan ha. ... | Läs mer
Förresten! Fortsätter det så här så har man ju en klockren förklaring till alla utslagna rutor på parkeringen!