jå1: berätta gärna mer för oss som sitter ute i obygden. Personligen sitter jag 50 mil från Eon och TV-alternativ finnes ej. Spelbild? Publikläge? Är korven välgrillad?
Timrå Isstadion: st.nu har utmärkt liverapportering. Inte orättvis ledning sett till chanser läser jag där. Köer till arenan, bra drag och 3000+ åskådare. Där hänger jag under matcherna
Timrå Isstadion: Det bra tryck i hallen, skulle gissa på att det är kring 4000, glest i baren, ölen är kall men korven har jag dock inte hunnit prova ännu.
Alla ni som oroar er för syftet med swishkampanjen och vad pengarna ska gå till. Jag har lugnande besked till er. Att Timrå IK får in för mycket pengar i plånboken är inte ett akut problem vi behöver hantera för stunden!