Jag undrar vad som händer i laget så här i uppehållstider? 10 omgångar kvar...låt oss få luft under våra vingar och ge oss en massa monsterpoäng och mirakel i slutspurten.. Låt oss Torka Röven med Löven på torsdag!!
EXPLORERSMÅLAND: Verkar som att några skulle spela TV-spel efter en träning och kanske kan 2-3 stycken ha tvättid i kväll? Kan bli en kopp kaffe i cafét efter morgondagens pass? Tja det är väl lite av vad som händer eller kanske kan hända i laget. Men, garnera detta med en stor portion ostsäkerhet.
Önskar också att vi ska svepas med en termik som lyfter oss till till synes onåbara höjder.
steveroper: ledarsidan är faktiskt kanske mer stabil än på länge. Tommy har rutinen, Madsen och Marklund kan laget och Karlunden kommer in med lite nya idéer
10 omgångar kvar...låt oss få luft under våra vingar och ge oss en massa monsterpoäng och mirakel i slutspurten..
Låt oss Torka Röven med Löven på torsdag!!