{297}: Jag håller med dig, men det jag ändå sett de två senaste matcherna är en tendens att man åtminstone kämpar och åker skridskor. Förlorar vi trots det så kan vi inte göra mer. Men när man sett att laget inte ens försöker och kämpar, då går mitt topplock
Kulltorp: hardegård förstörde ännu en match. Ingen som ser detta? Tappar pucken ostörd med ca 3 min kvar o vi tvingas jaga tillbak den i någon minut. Samma visa varje match, orimligt mycket med fel av 7an.
Villervalla: Inte helt oväntat namn. Det slog mig när jag såg inspelningen från medlemsmötet att en för mig okänd styrelseledamot stod för en stor del av presentationen. Nu fårstår jag varför... :-)
Förlorar vi trots det så kan vi inte göra mer. Men när man sett att laget inte ens försöker och kämpar, då går mitt topplock