Linkovich: hoppas dom intervjuar honom efter match, han står alltid och halvgrinar (även om dom vinner) och snackar om att man måste vilja vinna, våga ”ta nya höjder” och älska dina medspelare som ”fucking brorshor” osv osv.
Ser stabilt ut för er som vanligt. Skönt att ni hjälper oss där nere i träsket för vi verkar inte intresserade av att ordna upp detta på egen hand.
Och ja Väsbys tränare är stor humor att lyssna på, iof är ju inte våran heller speciellt rolig att lyssna på men där är det mer tragiskt och inte humor.
Synct: Ett tips till alla som eventuellt stör sig på någon person på forumet. Svara inte på inlägg från den personen, då lovar jag att saker lugnar sig.
För övrigt, lite väl mycket pajkastning här inne för stunden tycker jag. Läs ovan tips för trevligare forum!