Tänk att man har dömt och gått på samma utbildningar som 5 utav HA slutspels Domare/Linjemän! Mina lärjungar.....🙏 Men dä inge man prat högt om en sånn hä kväll fö då bli mann väl halshuggen! 🙄😳😂🎉🙈🥃
lincoln: Tänk om Boyces mål betytt 2-1 istället för 2-0? Varför är bedömningarna så olika? Man måste vara konsekventa, nästa gång är det direkt avgörande.
Zäta75: Emil var grym igår, bland de bästa matcher jag sett honom göra. Åkte fort, höll i pucken på ett föredömligt sätt där han flera gånger tog tag i den i egen zon och seglade igenom två zoner på egen hand åkandes slalom kring HV ... | #Läs mer ·
Jag är inte så dum så att jag tror att domarna håller på AIK, men det intresserar mig när man så tydligt påverkar åt det ena hållet.