Smokey: Helt rätt Smokey! Titta bara på Linköping. Dom har ju mycket dyrare och bättre spelare än Timrå IK. Den smarte agenten plockar russin ur kakan. Undrar hur många agenter som springer där i Linköpings korridorer och reafyndar... Den smarte jagar brudar med charm... Den rike köper ett fnask. Håll käften Smokey! (Nu ligger undertecknad och slåss med sig själv framför grannens TV. Grannen dricker rom och försöker knappa in koden till Ppv. Hockeyfest i Bergslagen)
Synct: Ett tips till alla som eventuellt stör sig på någon person på forumet. Svara inte på inlägg från den personen, då lovar jag att saker lugnar sig.
För övrigt, lite väl mycket pajkastning här inne för stunden tycker jag. Läs ovan tips för trevligare forum!
Håll käften Smokey!
(Nu ligger undertecknad och slåss med sig själv framför grannens TV. Grannen dricker rom och försöker knappa in koden till Ppv. Hockeyfest i Bergslagen)