Rip Kirby: Och jag tänkte mer på Malte Larsson. Han var med i en gammal svensk porrfilm iklädda endast pessar och hockeyklubba. Men jaja, minnet börjar svika tydligen.
KulltorpsOlli: Kommer aldrig glömma Henke Larssons insatser i landslaget. Riktigt hur Brynäs ska få honom att lyckas på en hockeyplan det får vi väl se. God för 10 mål per säsong? Det är trots allt en legend vi pratar om.
KulltorpsOlli: på tal om porrfilm så hörde jag att dom har förberett en korv till Fäbojäntan 2.0. Nån Sture från Övik kommer spela huvudrollen. Om det är han eller nån kvinna som kommer smaka på gosaken uppger inte informations källan.
Nacka TIKare: Jag tänker att Erixon säger det han måste säga för att försvara att han stannar kontraktstiden ut. Han vet nog själv att det är osannolikt att han kommer spela nåt. Man kan absolut förstå honom men att säga "Jag kommer ... | Läs mer
Och grattis till SM guldet Brynäs!