Vet inte vad man ska säga om Lundin. Hans corsi är inte smickrande, och ser inte riktigt ut att hänga med. Men samtidigt har han en förmåga att sticka upp likt gubben i lådan och blixtra till när det som mest behövs. Utan hans mål idag hade vi ganska säkert blivit nollade, men nu var det matchavgörande och gjorde så att vi vände matchen.
KulltorpsOlli: Halloran bänkad i 3:e med. Undrar varför just honom? Läste nått vagt om att det tisslas att Lander inte är helt nöjd med hans individualism. Väldigt vagt rykte och inget att starta en Flashbacktråd över nu..
sargad: Önskar alla klyktattare en fin midsommar, hoppas ni hänger kvar så vi får våra fina derbyn 2026 igen. Till era moderatorer, inför Cluben-filter, för allas trevnad
En ganska skön lördag ändå