Olli Hahl: Har hartmann ens aktivt skjutit pucken förbi en målvakt den här säsongen? Två styrningar och öppen kassa tre senaste. Hur var första? Förra året hade han stänkt upp en handledare i nättaket. Vad har hänt?
Läktarproffset: Otydligt, men ser mycket gärna att Hartmann trots klubbhjärtat avyttras. Duger inte i SHL, vi har inte tid att fortsätta hålla i spelare som vi tror kan gnistra till ibland.
Blir lite som en hoarder som sparar blandat skrot hemma. "Den här kan ju vara bra och fräsig att ha någon gång"
JonteD: Nu har jag o frugan provkört dom fina alla hjärtans glasen från shopen med en hyfsad champagne= Churchills POL ROGER som enligt honom ska vara torr,kall o gratis men den här e faan inte gratis men glasen e fan fantastiska!!!🤣🤣🇱🇸