Bragd-Birger: Det viktigaste är att man splittrar EP och Dahlén. Inte för att någon av de egentligen är dåliga, utan för att de inte funkar tillsammans. Det var länge sedan de hade någon kemi att tala om, om de ens haft det under hela säsongen. Som du säger skulle båda må bra av lite mer tyngd omkring sig.
Labban:"inte för att nån av dem egentligen är dåliga" jo det är just det som är säger jag ... framförallt EP verkar ju bara bli sämre och sämre ju längre säsongen går. Är ju som natt och dag om man jämför med början på säsongen.
Angående nubben: hoppas verkligen föreningen går vidare. Rullar vi på fortsatt med El Nubbo cementerar vi bara känslan av att här i Timrå, här är vi nöjda och rullar på som om det vore 2004 igen.
Treårskontrakten på Lilja och Westy är ... | Läs mer