SuneMangs: helt enig med dig, den där skrikiga PW är svååår alltså. Finna några småjobbiga i HA med. Lindberg är guld. Snart kommenterar han väl bara SHL, så duktig är han.
dempa: Både PW och LL är bra fast på olika vis men båda har underfundiga kommentarer som jag älskar. De värsta är de som sitter och refererar bara A passar till B som driver upp och passar till A som gör MÅL. Nä fy för sådana tråkmånsar. De kan jobba på radion där man inte ser själv.
EXPLORERSMÅLAND: Jennifer Engström från twitter: Timrå har återhämtning/frivillig träning idag (inte match förrän lördag). Hör att Dahlén mår okej och att man är hoppfull för att det inte ska vara allvarligt. Men han ska fortfarande ... | Läs mer
Lindberg är guld. Snart kommenterar han väl bara SHL, så duktig är han.