Ye. Spela skadad i en sport som hockey, match efter match. Nä det köper inte jag. Tycker laget kämpar och sliter, och det är så bra lag i serien att man tar ut varann i spelet så det finns inte mycket utrymme för att glänsa. Bara att fortsätta på den inslagna vägen och kämpa som galärslavar. Med tiden får vi se hur långt det räcker.
{9566}: Nä dumt att spela skadad, var så jäkla konstigt ifjol när Hartmann spelade skadad, han var helt öppen med det också efteråt, då var han katastrofalt dålig. Bättre att ge en junior chansen.
Montén Python: Fattar inte diskussionen härinne och är eg ointresserad. Heffners kommer in och kidnappar trådar igen. Två yngre i Timrå IK får f.n. inte plats i A-laget, den ena lånas ut för att få känna på lite hetluft (är således ff ... | Läs mer
Spela skadad i en sport som hockey, match efter match. Nä det köper inte jag. Tycker laget kämpar och sliter, och det är så bra lag i serien att man tar ut varann i spelet så det finns inte mycket utrymme för att glänsa.
Bara att fortsätta på den inslagna vägen och kämpa som galärslavar. Med tiden får vi se hur långt det räcker.