solbacken: Nu vet vi väl inte säkert att Dalle är skadad. Hartmann blev väl bättre i fjol efter att ha varit med i landslaget vill jag minnas så det behöver ju inte vara enbart negativt.
Rico01: Med vårat "flyt" blir väl Dalle skadad, om han nu inte är det redan! Jag gillar JJ, men han gjorde ju minst 2 jävla dundertavlor igår! Fattar inte varför inte Juel fick stå!? Han släppte ju endast i 2 mot Brynäs (3:e satt han på bänken). Sen det bortdömda målet! Hade vi haft en målvakt samt lite flyt hade vi tagit poäng!
RunarUp: Bara vi får in reklampengar så skiter jag i tröjans utseende just nu helt enkelt. Nu måste föreningen börja jobba upp ett eget stabilt kapital. Om det går ut över tröjan, so be it! Anser jag. Med respekt för att alla tycker olika.