JimmyH: jag menar, vadå klagomål? Skarin har ju hållit på med detta bra länge. Kommer en ny så äre bara att önska honom lycka till och försöka hjälpa till så gott det går. Ärligt, så beroende av en trummis kan man väl inte vara eller? va vet jag... Men Skarin är grym. Minns alla webradiomatcher man hört...bam bam bam..njuuut!
Vad kan supportrarna ha för förväntningar på Timrå nästa säsong? – Att vi är där för att tömma tanken varje dag. Sen kommer vi inte lyckas vinna varje gång. Är det så att motståndarna gör ... | Läs mer
Skarin har ju hållit på med detta bra länge. Kommer en ny så äre bara att önska honom lycka till och försöka hjälpa till så gott det går.
Ärligt, så beroende av en trummis kan man väl inte vara eller? va vet jag... Men Skarin är grym. Minns alla webradiomatcher man hört...bam bam bam..njuuut!