Helg Ernest: Skada eller inte skada. Sanny verkar ju däremot sakna den respekt för motståndaren att den KAN bli skadad om man tacklar på ett visst vis. Jag säger det igen... har det varit NÅGON annan spelare i Timrå har jag kunnat tro att det varit en olyckshändesle. I Sannys fall har jag med egna ögon sett alltför många exempel på att ALLT kan hända när han är i gång. Det kan inte ens den mest inbitne Timråit förneka !
Underbar jävla hockeykväll igår! Var på social tillställning, men tack vare många års förfining av hockey-sneakiness lyckades jag hålla mig uppdaterad under matchen. Mest nöjd med ett väl tajmat toabesök där jag lyckades pricka in ... | Läs mer
Jag säger det igen... har det varit NÅGON annan spelare i Timrå har jag kunnat tro att det varit en olyckshändesle. I Sannys fall har jag med egna ögon sett alltför många exempel på att ALLT kan hända när han är i gång. Det kan inte ens den mest inbitne Timråit förneka !