Det enda som är tråkigt med att smiska modolidrumpa är dom här oerhört tröttsamma diskussionerna efteråt. Själv tycker jag att det är tillåtet att hata så mycket man vill, men att dessa känslor gärna får uttryckas med en smula finess. Främst därför att smädande hån biter betydligt bättre än den fantasilösa ramsa som alla klackar har som standardrepertoar. Å andra sidan borde jag inte tycka något alls, med tanke på att jag står i en hockeyklack ungefär lika ofta som Karol Krizan säger 'nej tack' på frågan om han vill ha en plusmeny.
Montén Python: Lilja har skjutit totalt 8 (åtta) skott på mål. På 26 matcher. Dvs, nästan ett skott på mål var tredje match. Att han fortfarande är kvar är pinsamt. Det där treårskontraktet måste avslutas igår.
Själv tycker jag att det är tillåtet att hata så mycket man vill, men att dessa känslor gärna får uttryckas med en smula finess. Främst därför att smädande hån biter betydligt bättre än den fantasilösa ramsa som alla klackar har som standardrepertoar.
Å andra sidan borde jag inte tycka något alls, med tanke på att jag står i en hockeyklack ungefär lika ofta som Karol Krizan säger 'nej tack' på frågan om han vill ha en plusmeny.