F.ö. så tycker tom jag att vissa individer i forumet borde tagga ner nu. Tyck vad man vill men sluta med påhoppen på varandra tack. Ha respekt, alla får tycka olika utan att riskera påhopp. SKÄRPNING!!
KniveN: En hel del skrivs ju i affekt under matcher och det är en normal reaktion i konsumtion av idrott. När känslor lagt sig tror jag de flesta tex förstår att det inte finns en konspiration mot Timrå av domarkåren som ett exempel.
Sune: avgå Sputnik och Zoogin. Två töntar ,menlösa individer aom intte ger nåt. Som att gå på Coop och handla rutten grönsak på extrapris. Smakar skit. Men billigt är det ju. Noll åderpåle ellee stake.
KniveN: Aha sorry feltolkade nog ditt inlägg. Trodde du syftade på Snushanes påstående om mig som att jag var så inställsam här på HS från att varit kritisk till lite positivism...
Ok att jag har kommit med mycket negativ kritik senaste tiden, men jag har heller aldrig haft svårt att faktiskt lyfta fram positiv kritik. Försöker alltid hålla en nivå och skippa personliga påhopp etc för där drar jag gränsen över vad som är ok.
Sputnik: det är ju inte när någon skriver kritik likt det du gjorde nu som det syftar på, det kan ju skapa en intressant diskussion här och självklart kan man vara kritisk. Är ju inte den typen av inlägg som får kritik här inne heller.
Men att som visa här "spy galla" över laget och sen gömma sig bakom konstruktiv kritik är ju bara så korkat. Se snushane nu senast som ett exempel.
Varför gnälla och måla hin håle på väggen innan man sett vilka som kommer in?! Ett namn hit och ett namn dit och hela HS går bananas och ska lyncha Nubben vid närmsta träd. Kan vi för bövelen lugna oss innan vi sett truppen för 26/27?! Läs mer