pefr: När man är junior så säger alltid tränarna att man inte ska slå tillbaka för då kan man få med sig ett pp. När man blir senior så säger man att det bara är att veva eftersom det alltid kvittas ändå.
Vilken jävla skitperiod! Ribban av Karlsson, slarv i PP och rånade på friläge. Grejar vi det här kan vi fan sikta mot SM-guld.
Jaja, nu måste vi köra på i tredje. Att avvakta och försöka dra ner tempot funkade icke. Det krävs liksom att båda lagen börjar köra slowfox då. Nu blev det Timrå Old Timers mot J20 All Stars.
Timrå Isstadion: Westfelt är ingen dålig center.. absolut inte. Sen kan man alltid tvista om att han är en offensiv center nog för en första . Men det finns säkert andra saker som väger upp..och han kan säkert göra en riktigt fin ... | Läs mer