{7043}: Jag tror det kan bli riktigt bra faktiskt! Lodin och Olofsson funkar bra ihop. Vet att många hatar på Olofsson men tycker faktiskt att han får Lodin att se väldigt bra ut många gånger.
Att sen lägga till madsen med sin fysik och mer defensiva och gnuggande spelstil tror jag kan öppna upp mycket för Olofsson och Lodin.
Timråhej: ja 91an och 38an behöver en klok defensiv gubbe som Madsen som täcker upp bakåt. Hoppas Freddan prickat rätt där. Madsen är f ö en jävligt användbar gubbe som lika gärna kan spela i toppkedjan som i 4e. Kommer ni ihåg hur bra han var när han spelade med Wedda t ex?
Montén Python: Fattar inte diskussionen härinne och är eg ointresserad. Heffners kommer in och kidnappar trådar igen. Två yngre i Timrå IK får f.n. inte plats i A-laget, den ena lånas ut för att få känna på lite hetluft (är således ff ... | Läs mer
Att sen lägga till madsen med sin fysik och mer defensiva och gnuggande spelstil tror jag kan öppna upp mycket för Olofsson och Lodin.