Kerstin_k: har folk, bara för att Nubben pratat om play in, haft de förhoppningarna? Mina förhoppningar har gällt sämst 12a, för att slippa kval. Det känns orealistiskt det också, just nu i.a.f.
Nisse på Mon or: Ärligt har väl folk förhoppningen att vi ska stå upp bättre och inte vara klappsämst. Det tycker jag är fullkomligt realistiskt. Att snacka placeringar i detta läge blir bara akademiskt. Vi behöver ett bättre spel just nu så det inte känns som att vi tar poäng enbart när motståndarna har en dålig dag.
Rip Kirby: Alltså jag skiter fullständigt i det där gamla snacket om "själlöshet" eller att "arenan ska liga i Timrå" bara för att ..Ja för det är historia eller nått? Alltså intressant det här ändå. Jag hör ofta väldigt starka ... | Läs mer